fbpx

PŘELIVOVÉ BAZÉNY

zakázkové výroby

PŘELIVOVÉ BAZÉNY
ZAKÁZKOVÉ VÝROBY


Zvolte správnou velikost, tvar, hloubku a barvu bazénu. Vyberte vhodné schodištěnebo přidejte masážní lavici. S námi máte nespočetně možností při výběru Vašeho nového bazénu, tak aby vše zapadalo přesně na Vaši zahradu.

Bazény PoolDo jsou vyráběny z polypropylenových desek od německé společnosti Röchling. Tyto desky jsou svařovány na požadovaný rozměr a tvar automatizovanou metodou tupého svařování na svářecí lavici. Díky těmto svárům jsme si jisti, že naše bazény jsou 100% nepropustné.  Bazénové skelety vyrábíme ve 3 různých šířích polypropylenu 6mm, 8mm a 10mm. Dle náročnosti a požadavků společně zvolíme tu nejvhodnější šířku. Veškeré stavební části jako žebrování a límec bazénu jsou vždy z 10mm materiálů což je velmi důležité pro jejich rovinnost a pevnost. Veškeré naše materiály jsou UV stabilizované, zdravotně nezávadné a vhodné i pro úpravu slanou vodou.

BAREVNÉ PROVEDENÍ:


Vyberte si z nabídky 4 základních barev nebo se na nás prosím obraťte s poptávkou požadované zakázkové barvy.

TVARY BAZÉNŮ:


Zakázková výroba je naší specialitou a proto nabízíme velké možností tvarů bazénů. Vše upravitelné dle Vašich požadavků a dispozic Vaší zahrady.

Zákázkové tvary bazénů je většinou nutné vyrábět přmo v místě instalace pro nemožnost jejich převozu.

SCHODIŠTĚ A RELAXAČNÍ PROSTORY:


Nabízíme velké množství bazénových schodišť a relaxačních lavic, které mohou být upraveny přesně dle Vašich požadavků a potřeb. Schodiště je vždy opatřeno protiskluzovým povrchem. 

FILTRAČNÍ ŠACHTY:


Samostatné filtrační šachty, do kterých jsou instalovány bazénové technologie jako je filtrace, slaná úprava vody, jističe a další nutné součásti k provozování bazénu. Filtrační šachty mohou být také upraveny dle Vašich požadavků. 

3D MODEL:


Po správné konfiguraci všech součásti Vašeho bazénu Vám vypracujeme 3D model než zadáme bazén do výroby, aby jste měli ještě lepší představu o celkovém výsledku, případně, aby jste model bazénu mohli zakomponovat s Vaším architektem.

DOPRAVA BAZÉNU:


Bazény dopravujeme na speciálním přepravníku, na kterém jsme schopni přepravit přelivový bazén o vnitřní velikosti 3.2m x 8m bez povolení. Ve větších případech je vyžadováno povolení o přepravě nadrozměrném nákladu nebo alternativní výroba na místě.

INSTALAČNÍ NÁVOD:


Instalační příručka pro skimmerové bazény Vám pomůže zvládnout instalaci bazénu svépomocí. Prosíme, dodržujte všechny předepsané kroky v manuálu. V případě nejasnosti v době výstavby nás neváhejte kontaktovat.